Novi trener Vaterpolo kluba Stari Grad je Marko Bašić, nekadašnji vaterpolista i bivši trener Banjice i Partizana, kao i pomoćni trener juniorske reprezentacije Srbije.

On je u zimskom prelaznom roku na klupi Starog Grada zamenio dugogodišnjeg trenera našeg kluba, Zorana Mijalkovskog, koji je uveo klub u Super ligu Srbije. Mijalkovski će u narednom periodu biti sportski direktor kluba i vodiće računa i o selekciji igrača rođenih 2003. i 2004. godine.

Bašić je godinama bio na Banjici. Najpre je predvodio istoimeni tim, potom je radio kao pomoćnik u stručnom štabu Stefana Ćirića, da bi 2019. godine bio postavljen za prvog trenera Partizana. Takođe je u juniorskoj reprezentaciji bio pomoćnik Milošu Ćiriću i predstavlja veliko pojačanje za naš klub. Pomoćni trener u stručnom štabu Bašića biće Predrag Kikinđanin, koji je od ranije u našem klubu.