U prvom susretu 12. kola Prve A lige Srbije, Stari Grad je na Dorćolu potopio TENT rezultatom 13:4.

Obrenovčani su na papiru bili domaćini na bazenu SRC „Milan Gale Muškatirović“, a Stari Grad je na svom bazenu od početka do kraja igrao u istom ritmu i konstantno je uvećavao prednost.

Već na poluvremenu nazirala se pobeda gostiju, koji su u tom trenutku vodili 7:2. U nastavku su igrali podjednako dobro i stigli su do sigurne pobede. Mehdi je prednjačio sa tri gola, dok su Mirković, Tomašević i Lazić dodali po dva. Čubrić je bio bolji od ostalih kod TENT-a i postigao je tri gola.

TENT – Stari Grad 4:13 (1:3, 1:4, 1:3, 1:3)

Bazen SRC „Milan Gale Muškatirović“. Sudije: Anđelić i Stanojević. Isključenja: TENT 8, Stari Grad 5. Peterci: TENT 1 (1), Stari grad 2 (2).

TENT: Radosavljević, Jevtić, Miodragović, Nikolić, Čubrić 3, Gligorović, Marković, Nikolić 1, Jegorović, Đurović, Keserović, Stanišić, Vidaković, Koki.

STARI GRAD: Aleksić, Popović, Milić 1, Mirković 2, Tomašević 2, Spajić 1, Barbarez 1, Mehdi 3, Radanović, Stojanović 1, Trajković, Popović, Kolesko, Lazić 2.