U poslednjoj utakmici 13. kola Prve A lige Srbije, Stari Grad je na bazenu SRC „Milan Gale Muškatirović“ pobedio Dunav sa ubedljivih 12:3.

Naši vaterpolisti su sjajno otvorili meč. Krajem druge četvrtine Stari Grad je vodio 5:0, a u drugom poluvremenu je prednost konstantno rasla. Luka Mulić, Aleksandar Mirković, Siniša Barbarez i Luka Trajković su postigli po dva gola, dok su se Dušan Lukić, Đorđe Mitrović, Darko Stojanović i Luka Lazić po jednom upisali u strelce.

Prva A liga Srbije završava se sledeće nedelje, a u 14. kolu Stari Grad igra u gostima protiv Banjice.

Stari Grad – Dunav 12:3 (2:0, 3:1, 4:1, 3:1)

STARI GRAD: Aleksić, Lukić 1, Mulić 2, Mirković 2, Tomašević, Spasić, Barbarez 2, Mitrović 1, Radanović, Stojanović 1, Trajković 2, Popović, Kolesko, Lazić 1. Trener: Mijalkovski.

DUNAV: Popadić, Knežević, Popić, Zorić, Maraš, Atanacković, Simić, Bacuev, Vujković 1, Mitrović, Breščanski 2, Maklenović, Sredojević, Miletić. Trener: Popović.