Vaterpolisti Starog Grada pretrpeli su četvrti poraz u Super ligi Srbije.

Ekipa Zorana Mijalkovskog izgubila je na Novom Beogradu od Zemuna rezultatom 11:10 u još jednoj neizvesnoj utakmici i tako ostala bez šanse da se plasira u Regionalnu A2 ligu, dok su Zemunci sada veoma blizu tog podviga, pošto dva kola pre kraja imaju 12 bodova, šest više od Valjeva i Beograda.

Zemunci su vodili posle prve četvrtine 3:2, na poluvremenu je bilo 5:3, da bi Stari Grad uneo neizvesnost u nastavku i pred poslednjih osam minuta rezultat je bilo 8:7. Ipak, bodovi su ostali na Novom Beogradu. Najzaslužniji za treću pobedu Zemuna protiv Starog Grada u ovoj sezoni bili su Timotić i Japundžić sa po četiri gola, dok su kod Starog Grada Aleksandar Mirković i Hamed Malak postigli po dva.

Stari Grad – Zemun Bosal 10:11 (2:3, 1:2, 4:3, 3:3)

Bazen Milan Gale Muškatirović. Sudije: Raković-Krstonošić, Jovančević. Isključenja: Stari Grad 7, Zemun Bosal 11. Peterci: Stari Grad 1 (1).

STARI GRAD: Aleksić, Popović 1, Mulić, Mirković 2, Spasić, Barbarez 1, Lazić, Radanović, Papić 1, Trajković 1, Popović, Kolesko, Malak 2. Trener: Vasilevski.

ZEMUN BOSAL: Đokić. Filipović 1, Đukić, Vasiljević 1, Ćetković, Jović 1, Kecojević, Jovanović, Maksimović, Timotić 4, Vukazić, Sretković, Japundžić 4. Trener: Vukotić.