Vaterpolisti Starog Grada nastavili su trijumfalni niz u Prvoj A ligi Srbije, pošto su posle Valjeva, Spartak Prozivke i Bečeja pobedili i ekipu Taša i to sa ubedljivih 15:5 (2:1, 4:2, 5:0, 4:2).

Tim sa Tašmajdana poveo je već posle 25 sekundi, ali su tada domaći vaterpolisti preuzeli kontrolu nad utakmicom. Ubrzo je ekipa Zorana Mijalkovskog preokrenula, a posle 10 minuta igre bilo je 4:1. Tu prednost domaći su održavali do kraja poluvremena, a u trećoj četvrtini su potpuno slomili otpor Taša, serijom od pet golova stigli do vođstva od 11:3 i rešili pitanje pobednika.

Najefikasniji je bio Mika Smelt sa četiri pogotka, dok je Siniša Barbarez postigao tri, a Luka Stefanović dva pogotka.

Stari Grad – Taš 15:5 (2:1, 4:2, 5:0, 4:2)

Bazen Milan Gale Muškatirović. Sudije: Šukić i Putniković. Isključenja: Stari Grad 9, Taš 8.

STARI GRAD: Aleksić, Popović 1, Mulić 1, Mirković, Tomašević 1, Spasić, Barbarez 3, Bosić 1, Stefanović 2, Lalić, Trajković 1, Firi 1, Petrović, Smelt 4. Trener: Mijalkovski.

TAŠ: Marinković, Petrović 1, Matošević, Ćirić, D. Janjić, Đurović, A. Janjić, Radojičić, M. Janjić, Jovanović, Šormaz, Jevremović 1, Muškatirović, Pantović 1. Trener: Pešić.