U petom kolu Prve A lige Srbije, Stari Grad je na Banjici savladao istoimeni tim rezultatom 11:8 (4:1, 2:2, 3:2, 2:3), te je tako ekipa Zorana Mijalkovskog zadržala stopostotan učinak u ovom takmičenju.

Dorćolci su odlično otvorili meč i posle nešto više od minuta igre Stari Grad je golovima Luke Bosića i Luke Stefanovića poveo 4:0. Banjica je prekinula nalet, ali su gosti bez problema održavali tri do četiri gola razlike do kraja drugog perioda. U trećoj četvrtini Stari Grad je stigao do maksimalnih pet golova prednosti i pri vođstvu od 9:4, 10 minuta pre kraja meča, pitanje pobednika gotovo da je bilo rešeno. Banjica je pripretila serijom od 4:1, ali je Mika Smelt postavio konačnih 11:8.

Stefanović je bio najefikasniji sa četiri gola, dok je najbolji strelac Starog Grada, Luka Bosić, postigao dva, kao i Trajković.

Banjica – Stari Grad 8:11 (1:4, 2:2, 2:3, 3:2)

Banjica: Glušac, Radić, Živojinović, Janošević, Šofranac 4, Vasić, Bućan 1, Arsin, Božović, Cvetković 1, Kojić 1, Gak, Ilić, Dimitrijević.

Stari Grad: Aleksić, Popović 1, Mulić 1, Mirković, Tomašević, Barbarez, Bosić 2, Stefanović 4, Lalić, Trajković 2, Firi, Petrović, Smelt 1.