U nedelju, 29. novembra od 17 sati i 45 minuta na bazenu SRC „Milan Gale Muškatirović“ vaterpolisti Starog Grada u osmini finala Kupa Srbije dočekuju Banjicu.

Ove dve ekipe još uvek nisu odmerile snage u Super ligi Srbije i imaju po sedam poraza posle sedam kola. U prethodnim sezonama dueli dva tima su bili veoma zanimljivi. Banjica je u februaru ove godine pobedila u gostima 11:8, dok je identičnim rezultatom Stari Grad slavio protiv crno-belih nekoliko meseci ranije. Pre toga, bilo je u nekim duelima nerešeno, a znali su i Stari Grad i Banjica da slave veoma ubedljivo.

Ekipa Zorana Mijalkovskog je prošlog vikenda odigrala odlično prvo poluvreme protiv Partizana, a u ekipu se vratio Srđan Aksentijević.