Vaterpolisti Starog Grada odigrali su nerešeno 12:12 sa Beogradom, u drugom kolu Prve A lige Srbije.

Ekipa Vladimira Markovića vodila je sedam minuta pre kraja 11:8, ali je Beograd uspeo da dođe do izjednačenja 89 sekundi pre završetka. Kapiten Starog Grada u ovom meču, Arsenije Mitrović, zatresao je ubrzo mrežu za novo vođstvo gostiju, ali svega devet sekundi pre kraja Beograd je stigao do konačnih 12:12.

Domaćin je bio nešto bolji tim u drugoj četvrtini, u kojoj je stigao do preokreta i stekao dva gola razlike. Ipak, tokom većeg dela meča vodila se egal borba, a ekipe su se smenjivale u vođstvu.

Stari Grad je u trećoj i četvrtoj četvrtini napravio seriju od četiri gola, ali nije uspeo da sačuva pobedu.

Arsenije Mitrović, Luka Stamatov i Pavle Radić su bili najefikasniji sa po tri gola.

Beograd – Stari grad 12:12 (1:2, 7:4, 0:3, 4:3)

Bazen Tašmajdan. Sudije: Kiš i Šukić. Isključenja: Beograd 10, Stari grad 9. Peterci: Stari grad 2 (1).

BEOGRAD: Vasović, Beronja, Milićević, Žutić 1, Martinović 1, Kesić 2, D.Aleksandrov, M.Aleksandrov 3, Ivanović, Ičagić 1, Vuksanović 1, Ivanović 1, Uzelac, Stjepanović 2. Trener: Milosavljević.

STARI GRAD: Belopavlović, Popović 1, Ilić, Stamatov 3, Pavlović 1, Ilić, Arsin 1, Kujović, Jakovljević, Mitrović 3, Čikovani, Aleksić, Radić 3, Marjanović. Trener: Marković.