Vaterpolisti Starog Grada nastavili su niz pobeda u Prvoj A ligi Srbije, pošto su u 11. kolu takmičenja pobedili na Dorćolu ekipu Beograda rezultatom 8:2.

Ekipa Vladimira Markovića odigrala je odličan meč, pre svega ispred svog gola, pošto je primila samo dva gola. Na drugoj strani bazena, Stari Grad je bio efikasan i posle 10 minuta igre vodio je sa 4:0. Prvi gol gosti sa Tašmajdana postigli su tek u završnici prvog poluvremena.

Međutim, u trećem periodu pitanje pobednika bilo je rešeno. Najpre je iz peterca pogodio Arsenije Mitrović, u završnici treće četvrtine Aleksa Popović je povisio na 6:1, da bi u poslednjih osam minuta dva gola postigao Gruzijac David Čeidze, koji je ujedno bio i najefikasniji kod domaćih sa dva pogotka.

Stari Grad je igrao u sastavu: Belopavlović, Popović 1, Čeidze 2, Stamatov, Pavlović 1, Ilić, Arsin, Kujović 1, Jakovljević, Mitrović 1, Čikovani 1, Radić, Vujnić, Marjanović.