Vaterpolisti Starog Grada nisu uspeli da se plasiraju u osminu finala Kupa Srbije, pošto su na Tašmajdanu poraženi od domaćeg Taša rezultatom 13:8.

Domaći tim je na najbolji mogući način otvorio utakmicu i u završnici prvog perioda je imao vođstvo od 4:0. Jovan Mitrović i Marko Bolović su prekinuli veliki nalet, ali samo na kratko, pošto je Taš uzvratio novom serijom i vođstvom od 7:2. U istom ritmu domaći su igrali i u drugom poluvremenu, pa su u jednom trenutku imali i deset golova prednosti, da bi Stari Grad ublažio poraz u poslednjih osam minuta.

Taš – Stari Grad 13:8 (4:1, 3:2, 4:0, 2:5)

Taš: Popadić, M.Aleksandrov 1, Milićević 1, D. Aleksandrov 1, Janjić 2, Ilić 1, Kesić 2, Mitrović 1, Kujović, Aleksić 2, Guld 2, Ivanović, Cerović, Stanivuk. Trener Rađen.

Stari Grad: Vukadinović, Šofranac 3, Mitrović 1, Marković 3, Ičagić, Bodiroga, Arsin, Soldatović, Pantelić, Nešić, Bolović 1, Radulović, Sretković, Marjanović. Trener Mijalkovski.