Vaterpolisti Starog Grada pretrpeli su treći poraz ove sezone, pošto su u trećem kolu Super lige Srbije izgubili u Novom Sadu od Vojvodine rezultatom 7:5.

Novosađani su odlično otvorili meč, pa su posle nešto više od deset minuta igre vodili 3:0. Bodiroga je prekinuo seriju, a na poluvremenu je bilo 4:2 za domaće.

Drugim golom Marka Bolovića, Stari Grad je na startu trećeg perioda prišao na 4:3. Nastavila se velika borba, a na 2:40 do kraja Ičagić je doneo izjednačenje (5:5). Ipak, završnica meča pripala je Vojvodini, koja je sa dva gola stigla do prvog trijumfa.

Vojvodina – Stari Grad 7:5 (2:0, 2:2, 1:2, 2:1)

Vojvodina: Pajković, Marić 2, Karalić 1, Janović 1, Tintor, Baštrica, Bošković 1 Radovanlija, Kalinić, Brešćanski 1, Bošković, Vujković 1, Slijepćević, Blažević. Trener Popović.

Staru Grad: Vujadinović, Šofranac, Mitrović, Marković 1, Ičagić, Bodioga 2, Arsin, Soldatović, Gligorijević, Nešić, Bolović 2, Radulović, Sretković, Marjanović.