Vaterpolisti Starog Grada pretrpeli su četvrti poraz u Super ligi Srbije, pošto su u petom kolu izgubili od Partizana rezultatom 17:12.

Ekipa Zorana Mijalkovskog je odlično parirala crno-belima sve do početka četvrte četvrtine, kada su vaterpolisti Miloša Korolije uvećali razliku i mirno priveli meč kraju.

Partizan je posle osam minuta imao minimalnu prednost, a do poluvremena je duplirao, pa je na odmoru bilo 7:5 za domaće. Ta razlika je bila aktuelna i posle trećeg perioda, ali Stari Grad nije uspeo da unese neizvesnost i eventualno prekine niz od četiri vezana poraza u domaćim takmičenjima.

Stari Grad će takmičenje nastaviti u grupi za plasman od 4. do 6. mesta, a rivali će mu biti Vojvodina 4. novembra i Proleter tri nedelje kasnije.

Partizan – Stari Grad 17:12 (3:2, 4:3, 3:3, 7:4)

PARTIZAN: Dimković, Jakšić, Jauković 1, Kutajar 1, Krstić, Tomić, Trtović 3, Drašković 3, Božović 1, Smiljević 1, Giga, Gladović 6, Žoao Pedro, Bodiroga. Trener Korolija.

STARI GRAD: Vukadinović, Šofranac 3 Vojinović, Marković, Ičagić, Bodiroga, Arsin 1, Gligorijević 5, Soldatović, Pantelić, Bolović 2, Radulović, Sretković, Marjanović 1. Trener Mijalkovski.