U trećem kolu Super lige Srbije, Stari Grad je poražen na gostovanju u Valjevu, gde je domaće Valjevo Gorenje slavilo rezultatom 6:4.

Domaćin je poevo 4:1 sredinom drugog perioda, ali su gosti iz Beograda postepeno smanjivali razliku i tri minuta pre kraja trećeg perioda Stari Grad je prišao na gol minusa (4:5). Bilo je neizvesno u poslednjoj četvrtini, a pitanje pobednika rešeno je dva minuta pre kraja kada je Valjevo postiglo gol za konačnih 6:4.

Drugi meč u grupi za plasman od 7. do 10. mesta igrao se na Novom Beogradu, gde je Zemun trijumfom protiv Beograda od 9:5 stigao do treće pobede.

Posle tri odigrana kola, Stari Grad se nalazi na poslednjem mestu, a u sledećem kolu protivnik će biti Zemun.

Stari Grad – Valjevo Gorenje 4:6 (1:3, 1:1, 2:1, 0:1)

Bazen Petnica. Sudije: Milović i Jovančević. Isključenja: Stari Grad 10, Valjevo Gorenje 9. Peterci: Stari grad 2 (1), Valjevo Gorenje 1 (1).

STARI GRAD: Aleksić, Popović, Mulić, Mirković, Timotijević, Spasić 3, Barbarez, Lazić, Radanović, Lazić, Trajković, Mitrović, Kolesko, Maleh 1. Trener: Mijalkovski.

VALjEVO GORENjE: Stamenić, Mitrović, Aičagi 2, Stanković, Ičagić, Inaba, Njegovan 2,L.Gligorijević 2, Đ. Gligorijević, Tenžera, L. Đorđević, Cvetković 1, Mišić, Ristić. Trener: Milanović.